Král Šamanů - postavy

1. dubna 2007 v 11:43 | ByNemesis |  Shaman King stature »
Yoh Asakura - Lenoch se zlatým srdcem. Yoh hledá v každém něco dobrého a za své přátele je ochoten bít se jako lev. Jeho moto by mohlo být "Hlavně pomalu, nic ti neuteče." Je přátelský a i když to tak mnohdy moc nevypadá, je i dost chytrý.
celý článek ↓

Manta Oyamada (Morty) - Maličký chlapec s velkým srdcem. Je velmi chytrý a je to tak trochu strašpytel. S Yohem jsou nejlepší kamarádi a nedají na sebe dopustit. Občas působí Morty jako uzlíček nervů, ale jinak je celkem v pohodě.
Bokutou no Ryu (Ryo) - Don Juan. Jen kdyby mu to taky tak vycházelo. Bohužel, ženských měl už vyhídnutých mraky, ale žádná ho zatím nechtěla. Ze začátku se choval jako padouch, když vedl svůj gang Mrtvých duší, ale později se změnil v milého člověka a později se zaučil na šamana. Velmi obdivuje Yoha a je zručný v domácích pracech.
Len Tao - Je to Číňan. Dal by se označit termínem "Ten zlejší než ostatní..." Měl hodně těžký život. Hlavně strýček mu zařídil pořádná muka, když ho učil krutosti a trénoval ho na souboj šamanů. Temné stíny minulosti ho budou ještě dlouho pronásledovat. Lenny je spíše introvert, ale snadno se rozčílí. Ve skutečnosti má Yoha a jeho partu rád, ale nikdy by to nepřiznal.
Tray Racer (Horo Horo) - Působí tak trochu eskymáckým stylem. No bodejď by ne, když je ze severu. Nosí s sebou pořád snowboard a umí to s ledem. Jeho snem je zachránit Minuťany. Je vtipný a někdy vypadá, že není moc chytrý. Pořád se hádá s Lenem.
Faust VIII. - Nekromant. Potomek Fausta. Ze začátku stál proti Yohovi a zdálo se, že většího grázla na světě nenajdete. Ale měl pro své chování důvod (ne dobrý, ale byl to pochopitelný důvod). Chtěl oživit svou zavražděnou dívku Elisu, proto se chtěl stát králem šamanů. Nakonec se z něj vyklubal ale dobrý člověk, i když je trochu podivín.
Lyserg Diethel - Mladý šaman z Anglie. Zapřísáhl se, že se pomstí Zekemu za to, že zabil jeho rodiče. Lyserg je pořád nervózní a sám ani neví, co vlastně chce. K Yohovi se přidal jako chráněnec Rya, který ho přivedl do party v domnění, že si vede děvče XD
Joco (Chocolove) - Vtipálek... tedy alespoň se o to snaží. Mnohdy jeho hlášky nejsou ani moc vtipné, ale pro nenáročné to stačí. Jeho snem je rozesmát celý svět. Není moc chytrý, ale má dobré srdce a je vlastně celkem milý. Jen lidem občas leze na nervy. To Yohovy party se doslova vetřel.
Anna Kyoyama - Je celkem panovačná a tvrdá, ale za to inteligentní a vždycky ví, co dělat. Na Yoha a jeho přátele je extrémně drsná a komanduje všechny kolem sebe. Má Yoha moc ráda, ale nějak se s tím nechlubí. Tvrdí, že chce být s ním proto, aby se stala královnou šamanů. Anna je duchovní médium a pomocí svých perel dokáže vyvolávat a věznit duchy. Obzvláště ráda kouká na telenovely =)))
Hao Asakura (Zeke) - Arci-padouch celého šamanistického světa. Chce stvořit zemi šamanů a zničit všechny ostatní "obyčejné" lidi. Je to bratr Yoha. K úplné duchovní síle ale musí pohltit moc svého bratra.
Strážní duchové
Amidamaru - Strážný duch Yoha. Duch samuraj. Vstoupil do povědomí jako vrah, který chladně zavraždil padesát králových vojáků. Jeho nejlepší přítel Mosuke byl mistr mečíř a ukoval mu Meč světla.
Tokageroh - Kdysi slavný padouch (tedy alespoň dle jeho mínění slavný). Poté posedl Ryovo tělo, ale pak se stal jeho strážným duchem. Stal se z něj dobrák, sice drzý a občas protivný, ale dobrák.
Basen - Lenův duch strážný. Je věrný a uctivý. Lena oslovuje výlučně "Mistře Lene" a vyká mu. Je zvyklý na to, že ho s Lenem občas čeká i nějaké to ponížení, když mu třeba hodí na hlavu pánev apod.
Kori (Kororo) - Malinkatý strážný duch z rodu Minuťanů. Je to strážce Traye. Je tichý, malinkatý a roztomilý, ale na síle mu to neubírá.
Elisa - Strážný duch Fausta VIII. Je to duch jeho zemřelé ženy Elisy, kterou Faust chce oživit, pokud vyhraje v souboji šamanů.
Chloe (Morphin) - Sladký růžovoučký strážný duch Lyserga Diethela. Na to, jak je malá, je tahle víla velmi mocná. Navíc je svému mnohdy nevděčnému "pánovi" věrná.
Mic - Strážný duch Joca. Je zhruba tak stejně vtipný jako jeho pán =))) Joco ho získal jako památku po svém příteli komikovi. Plánuje rozesmívat svět právě s tímto duchem strážným.
Duch ohně - Velmi mocný strážný duch Zekeho Asakury. Dokáže měnit svou podstatu podle živlů. Může se proměnit ve vodu, vzduch, zemi a nebo nejčastěji v oheň.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Asakura family Asakura family | E-mail | Web | 19. května 2007 v 15:44 | Reagovat

Tento blog je super.Dobre si napísala tie postavy :o)).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.