Naruto stature »

Naruto - postavy

20. března 2007 v 15:26 | ByNemesis
Naruto Uzumaki
Je kluk který nemá rodiče a lidé se mu straní, proto že má v sobě ducha devíti ocasé lišky která před lety zpustošila vesnici.Naruto je velmi nadaný jen mu chvilku trvá než se něco naučí spíše dělá nachvál problémi a lumpárny aby na sebe upozornil aby měl pozornost ale je to jinak velmi milý a vysmátý hoch, jeho snem je stát se Hokagem.
Sakura Haruno
Je nejdříve pyšná a nafoukaná princeznička ale změní se, šílí po Sasukem a je velmi chytrá narozdíl od Naruta který nechodí na hodiny, je nejdřív slabá ale láska k Saskemu jí zesilí, nenávidí se s Ino.

Sasuke Uchiha
Je to zamlklý chlapec, je z vyvrždeného klanu Uchiha, chce zabít svého bratra proto že zabil jejich rodiče, nejdřív je mu Sakura ukradená ale pak se do ní zamiluje, vypadá že Naruta nesnáší ale neni to tak položil by za oba život.

Kakashi Hatake
Je to velmi rozvážný člověk, rád čte knihy a je to sensei týmu 7 který se skládá z Sasukeho, Sakury a Naruta.Používá sharingan [šaringan].

Ino Yamanaka
Je to holka " prudič " nesnáší se se Sakurou a taky se jí líbí Sasuke ale nakonec bude s Narou Shikamaru.

Nara Shikamaru
Lenoch, ale génius. Má děsně veliký IQ, ale většinu testů prospal, tak jeho známky nejsou moc odpovídajcí... Je v týmu s Yamanaka Ino a Akimichi Chouji, kterýmu vede Sarutobi Asuma.A bude chodit s Ino.
Akimichi Chouji
Akimichi je z klanu Akimichi, proto umí jejich speciální techniku Baika no Jutsu.Je v týmu 10.Jeho nejlepší přítel je Shikamaru, je mu dvanáct.
Hinata Hyuuga
Je to velmi stidlivá dívka které se líbí Naruto. Hinata je dcera a nejstarší dítě šefa klanu Hyuuga. Má se stát dědičkou klanu, ale byla velice slabá. Její otec dokonce řekl že její mladší sestra Hanabi je silnější jak ona, proto se nemůže stá hlavou klanu a Hinata to těžce nese..Je v týmu 8, který vede Yuuhi Kurenai. Hinata je jemná dívka. která si ze začatku moc nevěří.

Kiba Inuzuka
Kiba je z rodiny Inuzuka, která piužívá Ninken v bitvách. Má psíka Akamaru. Když Kiba použije chakru ve svém nose dokáže sitlivost čichu zvíšit až 1000x. Stará se o Hinatu jako její starší bratr.

Shino Aburame
Je velmi zamlklý. Shino rád zkoumá brouky v lese a nosí sluneční brýle. Shino ovladá umění klanu Aburame, tak že ovládá brouky. Je to dobrý stopař.

Neji Hyuuga
Člen nejmocnějšího klanu Hyuuga. Je to pravděpodobně nejtalentovanější člověk celého klanu. Fatalista který věří, že proti svému údělu člověk ic nezmůže. Jeho schopnost je Byakugan. který mu umožňuje vidět cokoliv a kdekoliv. A bude chodit s Tenten.

Tenten
Silná ženská Shinobi, která se specializuje na vrhací zbraně. Není nijak konfliktní, ovšem pokud se jednou do bitvy vloží, dá do ní vše.
Temari
Pomocí vějíře dokáže ovládat větrné víry, které jsou účinné jako útok i jako obrana. Gaarova starší sestra, která stejně jako Kankuro dokáže stěží krotit Gaarovy krvelačné nálady.
Gaara
Jeho osud je podobný Narutovu, díky démonovi se jej v dětství všichni stranili a nenáviděli ho. Neměl ovšem takové štěstí jako Naruto, zatvrdil se vůči ostatním a jako jediný smysl své existence považuje zabíjení. Jeho specializací je ovládání písku.
Jiraiya
Jeden ze tří legendárních sanninů, které vyučoval Sandaime ("třetí"). Je jedním z velmi mocných ninjů a mezi jeho schopnosti patří vyvolat žáby. ovšem mezi nejsilnější zájmi patří špehování děvčat.
Gai Maito
Věčný Kakashiho rival, neustále spolu soutěží. Gai se specializuje na boj zblízka. Je to jeden z nejsilnějších Jouninů v celé vesnici. Dohlíží na výcvik dalšího týmu - složení: Lee, Neji a Tenten.
Orochimaru
... Orochimaru je jeden z legendárních sanninů z Konohy. Jeho žízeň po znalostech zakázaných technik ho donutila uprchnout z vesnice. Poté se stěhoval z jednoho těla do druhého za použití techniky, která přenese jeho duši do jiného těla. Takhle si získal nesmrtelnost. Jeho příští obětí má být Uchiha Sasuke.
Rin
Kakashiho obdivovatelka patřící do jeho týmu. Byla to Zdravotnice pečující o všechny kolem sebe. Byla v Kakashiho týmu, když byli ve válce se zemí Kamene. Svými schopnostmi a charakterem je podobná Sakuře a byla to právě ona, kdo transplantoval sharingan do Kakashiho očnice.
Lee Rock
... Shinobi, který nedisponuje žádným talentem pro kouzla a iluze. Proto se zaměřil na boj zblízka, který výborně ovládá. Je velmi rychlý a silný. Jeho přesvědčením je, že pokud nemáš vrozené vlohy, můžeš úspěchu dosáhnout tvrdou prací a cvičením.
Asuma Sarutobi
Učitel s věčně zapálenou cigaretou. Nemá žádné zvláštní nutkání se srovnávat s Gaiem či Kakashim, prostě pohodář. Vede skupinu o složení Ino, Shikamaru a Choji.
Samdaime
Hokage - nejmocnějši ninja, který vede vesnici Konohu, přestože je již velmi starý, stále je dostatečně silný. Jako jeden z mála od začátku v Naruta věří a nepřenáší Kyuubiho (devítiocasý liščí démon) vinu na něj samotného.

Itachi Uchiha
Sasukeho starší bratr, spolu s ním je poslední z klanu Uchiha, který byl považován za nejmocnější klan v Konoze. Itachi je shinobi, který vyvraždil celý svůj klan až na Sasukeho, kterému sdělil, že je příliš slabý než aby si s ním špinil ruce. Byl to jeden z nejnadanějších členů klanu v celé jeho historii, v osmi letech odmaturoval z akademie, v deseti se stal chuuninem a ve třinácti byl zvolen kapitánem ANBU. Také byl druhý, kterému se povedlo dosáhnout Mangekyou shariganu, díky kterému je schopen vytvářet ty nějděsivější iluze.
Obito Uchiha
Stejně jako Rin byl i Obito Kakashiho spolubojovníkem ve válce proti zemi Kamene. Jeho povaha je velice podobná té Narutově a stejně jako Sasuke je Narutův rival, Kakashi byl rivalem Obita. Jeho snem bylo stát se velkým ninjou, stejně jako zbytek jeho klanu. Když se mu v poslední chvíli konečně podařilo probudit sharingan, spadl na něj kus stěny a způsobil mu smrtelné zranění. Obito pak požádal Rin, aby transplantovala jeho oko do Kakashiho očnice.
Yondaime
Proslulý čtvrtý Hokage, který byl jako jediný schopen porazit Kyuubi, devítiocasého liščího démona, a zapečetit ho do Narutova těla, známý též jako žlutý záblesk. Byl to velmi respektovaný Hokage s mírumilovnou, avšak divokou povahou. Jeho učitel, Jiraiya, prohlašuje, že se charakterem velmi podobá Narutovi. Yondaime byl učitelem Kakashiho, Rin a Obita.
 
 

Reklama